Документарні та гарантійні операції

ПАТ «Промінвестбанк» пропонує підприємствам, які здійснюють експортно-імпортну діяльність, повний спектр послуг з проведення документарних та гарантійних операцій.

Ми допоможемо Вам:

  • Обрати оптимальну структуру розрахунків, надавши професійну консультацію з використання документарних інструментів на міжнародному та внутрішньому ринках.
  • Зменшити ризики неплатежів або зриву поставки товару, скоротити витрати на здійснення зовнішньоекономічних та торгових операцій за допомогою документарних акредитивів, гарантій, документарних інкасо.
  • Структурувати Ваші торговельні операції за допомогою документарних інструментів, що надасть Вам можливість знизити собівартість витрат за угодою.

Для отримання більш детальної інформації про документарні та гарантійні операції звертайтеся, будь-ласка, до Департаменту зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Промінвестбанк»:

+38 (044) 364-65-67
+38 (044) 364-65-03


Ми гарантуємо Вам професійне обслуговування на найвищому рівні, підкріплене багаторічним досвідом співпраці з провідними банками світу, та індивідуальний підхід до кожного Клієнта, з урахуванням усіх вимог, що висуваються до документарних розрахунків та використання гарантій.

Додаткова інформація: