Online–Банкінг

Інтернет-Банкінг:

Для роботи в режимі online та доступу до фінансової інформації «24/7» Вам необхідна лише наявність будь-якого комп’ютера з операційною системою (Windows, Linux, MAC OS), web-браузером (Mozilla, Microsoft Internet Explorer, Opera, Safari) з наявною Java-машиною (Java Runtime Environment).

Користуючись комплексом PIB-Online, Ви працюєте в єдиному просторі документів. Платіжний документ може бути створений в Інтернет-Банкінгу, відредагований та підписаний першим електронно-цифровим підписом у РС-банкінгу, WEB-банкінгу та підписаний другим електронно-цифровим підписом в тому ж Інтернет-Банкінгу.

По всім питанням щодо роботи в Комплексі електронного банкінгу «PIB-Online» просимо звертатись до свого обслуговуючого менеджераПо всім питанням щодо роботи в Комплексі електронного банкінгу «PIB-Online» просимо звертатись до свого обслуговуючого менеджера

WEB-банкінг:

У WEB-банкінгу реалізовано можливість роботи з гривневими платежами та зарплатним проектом. Даний канал доступу працює без Java-машини на web-платформі. Швидкий та сучасний. Підтримується усіма операційними системами та браузерами в т. ч. Google Chrome.

По всім питанням щодо роботи в Комплексі електронного банкінгу «PIB-Online» просимо звертатись до свого обслуговуючого менеджера.