Mobile–банкінг

Mobile-Банкінг – керування банківськими рахунками через смартфон або планшет із доступом до мережі Інтернет.

За допомогою Mobile-Банкінгу Ви можете:

  • Формувати та відправляти до Банку платіжні доручення.
  • Працювати з довідником кореспондентів.
  • Отримувати виписки по всіх поточних рахунках за будь-який період.
  • Обмінюватися з Банком листами.

Mobile-Банкінг забезпечує гарантовано високий рівень безпеки, оскільки працює на основі електронно-цифрового підпису (ЕЦП), яким засвідчуються фінансові документи. Всі дані шифруються з використанням національних крипто-алгоритмів; забезпечується контроль цілісності даних, що передаються. Таємні ключі ЕЦП зберігаються в зашифрованому вигляді в пам’яті телефону або планшету.

Mobile-Банкінг забезпечує роботу в єдиному просторі документів комплексу електронного банкінгу PIB-Online, підтримує колективну роботу Ваших працівників. Фінансовий документ, який створено Вами у Mobile-Банкінгу, може бути підписано в Інтернет- або WEB-Банкінгу.
За наявності у принтера та планшету налаштування Mobile Print, Cloud print, «Друк по пошті» (E-print), інфрачервоного порту або Bluetooth, можливий вивід документів на друк.

У Mobile-Банкінгу реалізовано підтримку єдиного простору ключів електронно-цифрового підпису: для роботи з фінансовими документами можуть використовуватися такі самі програмні ключі, що й в Інтернет- та WEB-Банкінгу.
Скачати додаток iBank2UA можна на Google Play (Android) або App Store (iOS). Дистрибутив Mobile-Банкінгу також доступний до завантаження на сайті в розділі «Дистрибутиви».


Починаючи роботу з нового планшету або смартфону, Вам достатньо буде лише встановити клієнтський модуль Mobile-Банкінгу"iBank2UA". Всі документи, звіти, довідники та налаштування зберігаються на банківському сервері комплексу електронного банкінгу PIB-Online.
Більш детально ознайомитися з можливостями Mobile-Банкінгу Ви можете за посиланням.