Акція "Сезонна"

Акційна пропозиція для нових корпоративних клієнтів ПАТ "Промінвестбанк" - власників бізнесу, керівників та підприємців!

 Відкривши до кінця січня 2017 р. поточний рахунок у ПАТ "Промінвестбанк", протягом трьох місяців ви не сплачуєте жодних абонплат, користуючись нашими послугами, а саме:

  • Безкоштовне відкриття та обслуговування протягом трьох місяців поточних рахунків;
  • Безкоштовне обслуговування по PIB-Online протягом трьох місяців;
  • Безкоштовне підключення та обслуговування PIB-Mobile протягом трьох місяців*;
  • Підвищені відсоткові ставки на залишок коштів на поточному рахунку в UAH в рамках банківського продукту «Поточний Прогресивний»;
  • Безкоштовне підключення до електронного контракту та оформлення угод в рамках банківського продукту «Поточний Прогресивний» без фізичного підписання договорів.

Під терміном "Новий клієнт" вважається юридична особа (крім банків), в т.ч. її філія, представництво, відділення; фізична особа – суб’єкт господарювання, у яких до 25.10.2016р. не було відкритих рахунків в ПАТ «Промінвестбанк».

Під трьома місяцями обслуговування вважається перший неповний та наступні три місяці (до кінця третього місяця) обслуговування. Якщо дата початку обслуговування випадає на перше число місяця, під трьома місяцями обслуговування вважається повні три місяці (до кінця третього місяця) обслуговування.

Додаткова інформація: