Умови обслуговування

Загальні умови обслуговування (General Terms and Conditions) регламентують взаємовідносини Банку та корпоративного Клієнта стосовно усіх основних продуктів і послуг, що полегшує діалог та робить процес взаємодії прозорим та прогнозованим.
Загальні умови обслуговування клієнтів є публічними, загальнодоступними і являють собою типові умови Договорів про обслуговування.
Оприлюднені на сайті документи є єдиним стандартом обслуговування корпоративних клієнтів Банку стосовно відповідних продуктів й послуг для всіх підрозділів Банку.

Документи:

Загальні умови надання банківських послуг юридичним особам та фізичним особам - підприємцям від 28.12.2021

Загальні тарифи в рамках документу «Загальні умови обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Загальні тарифи для бізнес-пакетів «Дебют», «Майстер», «Експерт», «Профі» в рамках документу «Загальні умови обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».


Загальні тарифи для бізнес-пакетів «Новий Майстер» та «Новий Експерт» в рамках документу «Загальні умови обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Загальні тарифи для бізнес-пакетів «Розрахунковий» та «Cash» в рамках документу «Загальні умови обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Тарифи по операціям з розмінною монетою.

Відсоткові ставки, що нараховуються на залишки коштів на поточних рахунках корпоративних клієнтів.

Операційний час Банку з 15.02.2019 року.