Реквізити для оплати через ПАТ «Промінвестбанк»

1. Через cash-банкомат у відділенні ПАТ «Промінвестбанк».
  Поточний рахунок отримувача 2625 хххх хххх хххх*.

2. Через касу відділення***  ПАТ «Промінвестбанк».
 З 01.07.2013 р. поповнення поточних рахунків у відділеннях ПАТ «Промінвестбанк» здійснюється виключно з використанням POS-терміналу. Для цього при собі необхідно мати платіжну або кредитну пластикову картку, на поточний рахунок якої планується внесення коштів, для подальшого списання на погашення заборгованості / мінімального платежу за відповідним кредитним продуктом.
У разі, якщо Ви не маєте при собі зазначеної платіжної картки, для поповнення Вам необхідно назвати касиру номер та термін дії платіжної картки, на яку планується внесення коштів.

У разі неможливості поповнення платіжної картки з використанням POS-терміналу (платіжну картку заблоковано) погашення можна здійснити шляхом поповнення поточного рахунку 2625 дебітної / кредитної платіжної картки в касі відділення, відповідно до нижчезазначених реквізитів:
 
МФО банку: 300012
Код ЄДРПОУ: 00039002
Банк отримувача: ПАТ «Промінвестбанк»
Поточний рахунок отримувача: 29240904399
РН (ІПН) платника:
ПІБ платника:
ПІБ отримувача**:
Призначення платежу: Приймання гривні на платіжні картки, поточний рахунок № 2625 хххх хххх хххх * для погашення кредиту.
 

3. За безготівковим переказом з іншого рахунку, який відкрито в ПАТ «Промінвестбанк».
МФО банку 300012
Код ЄДРПОУ 00039002
Банк отримувача: ПАТ «Промінвестбанк»
Поточний рахунок отримувача: 29240904399
РН (ІПН) платника:
ПІБ платника:
ПІБ отримувача**:
Призначення платежу: Поповнення поточного рахунку № 2625 хххх хххх хххх* для погашення кредиту.
*номер власного поточного рахунку Ви можете дізнатися у працівників Контакт-центру ПАТ «Промінвестбанк» зателефонувавши на номери:

  • +38 (044) 279-51-61 (для дзвінків з Києва).
  • 0-800-21-51-61 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

Для погашення персонального кредиту необхідно вказувати номер пов’язаного  поточного рахунку (дебетного); в разі його відсутності необхідно його відкрити у відділенні ПАТ «Промінвестбанк».
Для погашення кредитної картки необхідно вказувати номер пов’язаного поточного рахунку (дебетного), а в разі його відсутності номер поточного рахунку кредитної картки.
Для погашення кредиту «овердрафт» необхідно зазначати номер рахунку, на якому відкрито ліміт кредиту «овердрафт».
** ПІБ власника поточного рахунку, на який вноситься платіж.

 *** Клієнти, які раніше обслуговувалися у відділеннях, розташованих в Автономній Республіці Крим, можуть провести оплату по кредиту в будь-якому відділенні Банку, що знаходиться на території материкової частини України. Найближче до Автономної Республіки Крим відділення банку розташоване в м. Херсоні. Більш детальну інформацію про відділення ПАТ «Промінвестбанк» в Україні Ви можете дізнатися, зателефонувавши до Контакт-центру 0-800-21-51-61.

4. Безготівкове зарахування коштів ви також можете здійснити на рахунок 2620 .
Як поповнити поточний рахунок дивіться у розділі «Додаткові послуги» за посиланням.