Кореспондентські відносини

ПАТ «Промінвестбанк» традиційно надає особливе значення розвитку та оптимізації своєї кореспондентської мережі, встановлюючи кореспондентські відносини з першокласними зарубіжними та українськими банками. Як результат – незмінно висока якість фінансових продуктів та послуг, які пропонує своїм клієнтам ПАТ «Промінвестбанк».

Банк має розгалужену кореспондентську мережу, яка охоплює основні світові фінансові центри, що цілком відповідає потребам Банку та його клієнтів. ПАТ «Промінвестбанк» проводить платежі в основних розрахункових валютах світу й робить це в найкоротший термін. Запорукою успіху при проведенні таких операцій є оперативність, налагоджені зв’язки в галузі міжнародних розрахунків із провідними іноземними банками, систематична робота з розвитку співпраці й оптимізації кореспондентської мережі, висока кваліфікація та багатий досвід персоналу.
Перелік основних банків-кореспондентів ПАТ «Промінвестбанк» по рахунках «Ностро» наведений нижче.

Крім того, ПАТ «Промінвестбанк» пропонує послуги з відкриття кореспондентських рахунків «Лоро» у гривні та іноземних валютах.

З питань кореспондентських відносин і відкриття кореспондентських рахунків просимо Вас звертатися до Управління по роботі з фінансовими інститутами за телефонами:
 +38 (044) 364-65-67.
 +38 (044) 364-65-05.

Перелік основних банків-кореспондентів

 

Тарифи по документарним та гарантійним операціям для банків-контрагентів та іх клієнтів, чинні з 22.01.2015.