Співпраця на міжбанківському ринку

За свою багаторічну історію ПАТ «Промінвестбанк» зарекомендував себе як надійний та вигідний партнер на  міжбанківському ринку, успішно співпрацюючи з українськими та зарубіжними фінансовими інститутами.
Своїм контрагентам ПАТ «Промінвестбанк» пропонує повний спектр операцій на фінансовому та фондовому ринках: міжбанківські кредити, операції на Forex, банкнотні та строкові угоди, випуск боргових зобов'язань, торговельні операції з цінними паперами та ін.

Діяльність ПАТ «Промінвестбанк» на міжбанківському ринку цілком відповідає вимогам чинного законодавства України та здійснюється відповідно до Банківської ліцензії №1 від 2 вересня 2009 року, що видана Національним банком України, а також Дозволу на право здійснення банківських операцій № 1-4 від 22 вересня 2009 року.
Запорукою успішних взаємовідносин на міжбанківському ринку для нашого Банку є бездоганна репутація та фінансова стабільність партнерів. Довгострокова ділова співпраця ПАТ «Промінвестбанк» із банками-контрагентами будується на основі укладених Генеральних угод про порядок здійснення міжбанківських операцій. Цей документ дозволяє не лише регламентувати співпрацю, але й полегшує роботу, зокрема, з врахування операцій, які було проведено. На сьогодні з фінансовими установами України та Росії ПАТ «Промінвестбанк» вже підписано 126 Генеральних угод.
 
Для отримання більш детальної інформації щодо майбутньої співпраці на міжбанківському ринку, а також для укладання договорів звертайтеся, будь ласка, до Управління по роботі з фінансовими інститутами за телефонами:

  • +38 (044) 364-67-24.
  • +38 (044) 364-65-05.