Врегулювання проблемної заборгованості

Обставини не скасовують зобов’язання!

В «Сучасному економічному словнику» (автори: Райзберг Б.А., Лозовський Л.Ш., Стародубцева О.Б) борг визначається як «грошова сума, яка позичена на певний термін на певних умовах, та підлягає поверненню».

Стягнення проблемної заборгованості:

Як сплатити заборгованість:

 
 

Кредитна заборгованість – це сума боргів, які належать фінансовій організації з боку юридичних або фізичних осіб в результаті господарських, цивільно-правових відносин між ними.

У нинішніх умовах ведення бізнесу в Україні питання стягнення заборгованості рано або пізно настає перед більшістю фінансових організацій незалежно від масштабів їх бізнесу.

Ситуація в сфері неповернення боргів на поточний момент дуже гостра: безліч клієнтів з різних причин не виконують свої зобов’язання перед кредиторами – не сплачують за договором, не повертають кредити.

Для клієнтів, які своєчасно не виконали своїх зобов'язань з оплати кредиту, Банк має на меті допомогти знайти оптимальний і цивілізований вихід зі складної ситуації та уникнути негативних наслідків, що виникають при несплаті заборгованості.

Принципи роботи управління по роботі з простроченою заборгованістю:

  • Справедливість: ми – прихильники чесного виконання зобов’язань всіма учасниками угоди.
  • Законність: ми неухильно дотримуємось всіх норм українського законодавства.
  • Інноваційність: максимальна автоматизація бізнес-процесів, постійний пошук і впровадження нових технологій, що підвищують ефективність роботи з клієнтами, які мають прострочені зобов'язання.
  • Професіоналізм: високі стандарти ділового спілкування, сучасні методики ведення переговорів, спеціалізоване програмне забезпечення, постійне підвищення кваліфікації працівників – все для того, щоб підтримувати високу планку.
  • Конфіденційність: несанкціоноване розголошення інформації про клієнтів Банку, боржників або інших учасників співпраці виключено.

Висловлювання відомих людей про борг:

  • Обміркуй, чи вірно та можливо те, що ти обіцяєш, тому що обіцянка є боргом. (Конфуцій)
  • Борг – це бездонне море. (Т. Карлейль)
  • Борг полягає в тому, щоб часто робити те, чого вам не хочеться, та не робити того, чого хочеться. (Т. Кемпіс)
  • Хто виконує свій обов’язок – той є одним з великих світу, нарівні з тими, кого світ звик вважати великими. (C. Смайлс).