Фонд гарантування вкладів

ПАТ «Промінвестбанк» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво учасника Фонду № 116 від 02.09.1999 р).


З 1999 року ПАТ «Промінвестбанк» регулярно сплачує усі належні збори до Фонду гарантування, розмір яких встановлено чинним законодавством України.


Інформація для вкладників про систему гарантування вкладів фізичних осіб.


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створений на виконання Указу Президента України від 10 вересня 1998 року №996/98. Фонд є державною спеціалізованою установою і виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.


Фонд функціонує на засадах, встановлених Законом України від 23 лютого 2012 року №4452-VІ (редакція від 05.08.2021) «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (формат: pdf). Дивитися на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осібЗахист прав вкладників.


Фонд гарантує кожному вкладнику банку-учасника Фонду відшкодування коштів за його вкладами, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування. 200 000 гривень – максимальна сума відшкодування, незалежно від кількості рахунків в одному банку. Вклади обсягом до 10 гривень не відшкодовуються. Рішення щодо розміру суми відшкодувань (формат: pdf) приймає Адміністративна Рада Фонду і оприлюднює на офіційному Інтернет-сайті Фонду.

Ознайомитися з умовами, за яких Фонд не відшкодовує кошти можна на веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за посиланням.

Фонд гарантує вклади фізичних осіб у банках України, які є учасниками Фонду. Раз на рік Фонд публікує в офіційних засобах масової інформації реєстр банків-учасників Фонду.

Умови гарантування вкладів фізичних осіб наведено до Додатку до Інструкції про порядок здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників – Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб (формат: pdf).

Витяги з загальних умов обслуговування в ПАТ «Промінвестбанк»

Договори

Ознайомитись з тарифами можна за посиланнями


У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», номер:

0-800-308-108

044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку)

За цими телефонами ви можете отримати вичерпні відповіді про гарантування Ваших вкладів, розміщених у банках-учасниках (тимчасових учасниках) Фонду.
Більш детальну інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні можна отримати, звернувшись до Фонду:

  • За адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 .
  • Гаряча лінія: 0-800-308-108, 044-333-36-55.
  • За електронною адресою: fgvfo@fg.gov.ua.
  • На офіційному сайті в Інтернеті: http://www.fg.gov.ua.

 
З інформаційними брошурами та  інформацією щодо питань/відповідей про гарантування вкладів фізичних осіб, відеороликами Ви можете ознайомитися на Інтернет-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у підрозділі «Інформаційні матеріали» розділу «Вкладникам та кредиторам» за посиланням.

Посилання на інформаційні відеоролики на YouTube каналі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в мережі Інтернет:
1. «Руслана про заощадження» Як надійно зберігати свої гроші
2. «Ваші вклади в банку захищені».
3. «Пенсії, зарплата, стипендії в банку захищені».
4. «Твої гроші в банку під захистом Фонду».

Більше відеороликів можна переглянути на офіційному каналі ФГВФО на Youtube за посиланням.