Картки з чіпом та технологією PayPass

Карти клієнтів-фізичних осіб ПАТ «Промінвестбанк» з чіпом і технологією PayPass VISA Classic Debit (сhip) або VISA Platinum (сhip).

Переваги:

  • 1. Вбудований в карту чіп забезпечує більш високий рівень безпеки, під час транзакції передаються унікальні дані, які не можуть повторно використовувати шахраї. Чіпування карту неможливо підробити.

  • 2. Коли ви вставляєте карту в термінал, чіп зв'язується з терміналом, щоб з'ясувати справжність картки. Як правило, термінал запропонує вам ввести ПІН-код для підтвердження вашої особистості, як власника карти, що підвищує рівень безпеки розрахунків вашою карткою.

  • 3. Технологія PayPass - один з найбільш безпечних видів платежів. Для розрахунків з використанням даної технології не потрібно передавати карту касирові, тому ніхто не зможе використовувати дані вашої карти в своїх цілях. Для оплати на суму понад 100,00 грн необхідно ввести ПІН-код. Всі ці фактори гарантують безпеку безконтактної оплати.

  • 4. Захист від повторної транзакції. Після операції термінал автоматично відключається. Тому навіть в тому випадку, якщо користувач випадково доклав карту вдруге, подвійна оплата виключена.

  • 5. Рассчітиватся картою з технологією безконтактної оплати - набагато швидше, ніж готівкою або звичайною картою - всього 2-3 секунди.

  • 6. Використовувати безконтактну технологію розрахунків VISA можна в терміналах по всій території України.

Шукайте безконтактний символ або логотип безконтактної оплати на касі або терміналі. Якщо ви опинилися в місці, де не приймаються безконтактні розрахунки, ви завжди зможете рассчітатся за допомогою чіпа.