Поради клієнтам ПАТ«Промінвестбанк», що виїжджають за кордон

Порада №1

Сміливо оплачуйте покупки платіжними картками ПАТ «Промінвестбанк».
За допомогою платіжних карток ПАТ «Промінвестбанк» Ви зможете оплачувати покупки, знімати готівку в банкоматах будь-якої країни світу! Зауважимо, що при оплаті платіжною карткою в торговельно-роздрібній мережі комісія за зняття готівки не стягується.Вам не потрібно заздалегідь купувати валюту та везти її з собою.

Порада №2

Сплачуйте покупки у валюті країни Вашого перебування.
У деяких магазинах за кордоном Вас можуть запитати, в якій валюті Ви хочете зробити оплату. Завжди обирайте валюту країни перебування. Якщо у вас платіжна картка в гривні, а ціна товару – в євро, оплачуйте покупку в євро. З Вашої платіжної картки буде списано еквівалентну суму в гривні за курсом ПАТ «Промінвестбанк» без жодних комісій!
Якщо заплатити в гривні, зарубіжний банк, термінал якого встановлено в магазині, обміняє гривню на євро за своїм курсом, який завжди набагато вищий, ніж в ПАТ «Промінвестбанк».

Порада №3

Попередьте Банк про свій від'їзд за кордон.
З метою забезпечення безпеки користування платіжними картками ПАТ «Промінвестбанк» постійно здійснює комплекс заходів з мінімізації ризиків шахрайства, зокрема цілодобовий моніторинг операцій з картками.При виникненні підозрілих розрахунків за платіжними картками (наприклад, зняття великих сум або часті операції за кордоном) Банк, якщо його не попередити, може заблокувати Вашу платіжну картку.
Для уникнення можливих незручностей під час перебування за кордоном, рекомендуємо Вам заздалегідь повідомляти нас про заплановані періоди знаходження за межами України.
Зробити це можна, зателефонувавши до Контакт-центру ПАТ «Промінвестбанк» за телефонами: +38 (044) 279 51 61 (для дзвінків з Києва), 0- 800-21-51-61 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні).