Цінності наших працівників

Наша місія

ПАТ «Промінвестбанк» – сила і краса простих фінансових рішень.
Ми – команда однодумців, перетворюємо Ваші потреби у наші послуги, змінюючи життя на краще.
Ми прагнемо зробити наші послуги простими та зручними для клієнтів, бо саме цього клієнти очікують від Банку.
Ми – колектив однодумців, що готові зростати та розвиватися, проявляти індивідуальну майстерність, працювати на спільний результат, брати на себе відповідальність за власні результати та результати Банку.
Ми націлені на суспільно-значущі програми та проекти, сприяючи розвитку економіки країни та її зовнішньоекономічних зв’язків та беручи на себе соціальну відповідальність.
Ми прагнемо, щоб завдяки нашим зусиллям в житті людей було більше радості й щастя!
 

Наші цінності

Яким ми бачимо нашого працівника:

  • Результативним – здатним досягати поставленої мети, виконувати свої задачі вчасно, долати перешкоди, що виникають між ним та метою.
  • Креативним – здатним мислити нестандартно, пропонувати власні рішення задач, перевищувати очікування людей, з якими працює: як клієнтів Банку, так і своїх колег.
  • Відповідальним  – здатним дотримуватися встановлених термінів, таким, що вміє оцінити власні зусилля, готовим брати на себе нові функції та задачі, готовим вирішувати поставлені задачі самостійно, не перекладаючи відповідальність на інших.
  • Лояльним – здатним дотримуватися  норм та правил трудового розпорядку і ділової етики; працівником, який не терпить халтури та недоробків,  любить свою роботу, відданий Банку і активно користується його продуктами; формує позитивну репутацію Банку серед друзів та знайомих.
  • Командним гравцем – готовим приходити на допомогу та надавати підтримку колегам, розуміючи, що спільний результат команди досягається лише завдяки індивідуальному внеску кожного, здатним створювати та підтримувати атмосферу взаємодопомоги в колективі.