Графік особистого прийому громадян керівниками ПАТ «Промінвестбанк»

Шановні громадяни!

У зв’язку з карантином пов’язаним із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 особистий прийом громадян перенесено до послаблення карантину, задля вашої безпеки та безпеки наших працівників.


Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян», ст.42 Закону України «Про банки і банківську діяльність», керівниками банку здійснюється особистий прийом громадян за наступним графіком:                                                                                                                                  

Посада, прізвище, ім'я та по батькові

 

Дні та години прийому

Адреса

 

Член Правління, Директор з комплаєнс-контролю та фінансового моніторингу ПАТ «Промінвестбанк»,

Дзюбатий Андрій Богданович

 

 

перший понеділок місяця

з 15:00 до 16:00

(за попереднім записом)

 

 

м. Київ,

вулиця Малопідвальна, 8.

 

 

Особистий прийом громадян керівниками банку здійснюється лише за

попереднім записом.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється не менше ніж за п’ять робочих днів до дня прийому Контактним Центром банку за телефонами 0 800-21-51-61 (Дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні) з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.

Під час попереднього запису на особистий прийом громадянин повинен повідомити прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, якщо громадянин є клієнтом банку - інші відомості, які дозволяють ідентифікувати його як клієнта банку, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб банку він звертався і яке було прийнято рішення за його зверненням.

Під час особистого прийому громадянин повинен пред'явити документ, що посвідчує його особу.

Аудіозапис, фотографування та відеозйомка під час прийому можуть здійснюватися лише з дозволу керівника банку, який веде прийом.

З повагою, «ПАТ» Промінвестбанк