Благодійність

Програма «Діти проти раку»

Починаючи з 2015 року, Промінвестбанк бере активну участь у всеукраїнській програмі «Діти проти раку», яку проводить «Центр соціальних проектів майбутнього».

В межах даного проекту здійснюється адресна допомога по збору коштів для онкохворих дітей та лікарень, де такі дітки проходять лікування.

Як взяти участь в ініціативі

У відділеннях ПАТ "Промінвестбанк" Ви можете на касі залишити решту або зробити добровільний внесок. Ще раз всім величезне спасибі! Здоров'я і благополуччя вам і вашим родинам!

Звітність

15 червня 2018 року було передано 14 тумб на суму 39 060 грн. в Закарпатську обласну дитячу лікарню в місті Мукачево

Обладнання було передано керівником відділення банку в м. Мукачево Бартою Крістіаном Войтеховичем завідуючій відділенням онкогематології лікарні Кольчіковской Л. Г.
Очікується, що дані меблі зроблять більш комфортним перебування дітей в установі під час проходження лікування. Любов Георгіївна, в свою чергу, висловила велику подяку від імені всього колективу відділення та від усіх маленьких пацієнтів.

23 квітня 2018 року в рамках ініціативи було передано обладнання для Тернопільської міської дитячої лікарні на суму 23 217 грн.

У відділення гематології було передано медичний інструментарій, бактерицидні лампи, тонометри і орбітальний шейкер для лікування дітей.

Величезну подяку всім, хто долучився до проекту і зробив внесок висловила завідуюча гематологічним відділенням Рудько Людміла Ярославовн, а маленькі пацієнти зробили своїми руками в подарунок аплікацію.

07.03.2018 ПАТ «Промінвестбанк» спільно з МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» передав пульсоксиметр та 500 систем інфузоматів Хмельницькій обласній дитячій лікарні (відділення онкогематології) на загальну суму 27 050,00 грн.

У передачі медичного обладнання брали участь представники від Банку - директор обласного відділення ПАТ «Промінвестбанк» у м. Хмельницкому Корбут Андрій Анатолійович і старший менеджер відділу роздрібного бізнесу Нестер Ірина Васильєва, від Фонду - голова правління Хаджіоглов Вадим Леонідович.
 
Завдяки пульсоксиметру лікарі зможуть виміряти рівень насичення киснем капілярного крові. Присутність даного аппарату в клініці є життєво важливою необхідністю, так як від показів такого прибору залежить життя дитини.

14 лютого 2018 року було передано обладнання Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні на загальну вартість 32 680 грн.


Представники банку в м. Вінниця - в.о. керівника Обласного відділення в м. Вінниця Гулевич Олександр Васильович, а також начальник відділу роздрібного бізнесу Лобченко Ольга Олегівна і засновник МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» Хаджіогло Вадим Леонідович передали 3 інструментальних столи і спеціальні медичні інструменти (150 затискачів для операційної білизни, і 20 лотків) єдиному в Вінницькій області онкогематологічному відділенню.

29 грудня 2017 року були вручені медичні препарати онкогематологічному відділенню Херсонської Обласної дитячої клінічної лікарні.


У передачі медикаментів брали участь співробітники банку, Директор Обласного відділення ПАТ «Промінвестбанк» Рубан Р. І. та начальник відділу роздрібного бізнесу Морозова Е.С. Препарати були передані головному лікарю Холодняк І.В.


27 грудня 2017 року було вручено медичне обладнання Міському онкологічному диспансеру в м. Краматорськ.

У передачі інструменту для проведення лапараскопічних операцій брали участь співробітники банку, керуючий Слов'янським відділенням ПАТ «Промінвестбанк» в Донецькій області Вірютін А.Л., керуючий Краматорським відділенням ПАТ «Промінвестбанк» в Донецькій області Калініна Н.Є. і начальник відділу роздрібного бізнесу Кишкина У.Н. Інструмент був переданий головному лікарю Птаха Олександру Герасимовичу.

Напередодні Нового року, 26 грудня 2017 року відбулося вручення медичних інструментів Луганській Обласний Дитячій Клінічній Лікарні в м. Лисичанськ.

У передачі інструментів брали участь співробітники банку, керуючий Сєверодонецьким відділенням ПАТ «Промінвестбанк» у Луганській області Сисоєва Олена Іванівна і начальник відділу роздрібного бізнесу Лопата Світлана Вікторівна. Інструменти були передані головному лікарю лікарні Ошека Світлані Павлівні. Висловлюємо подяку всім, хто брав участь у програмі.

24 листопада 2017 року були передані медикаменти Рівненській обласній дитячій лікарні на загальну суму 25 000 грн.

В рамках ініціативи «Діти проти раку», яку проводить «Центр соціальних проектів майбутнього»

 спільно з ПАО «Промінвестбанк», було вручено ліки завідуючій відділенням онкогематології у м. Рівне Краков’ян Любов Іванівні. Волонтери оглянули лікарню та прийняли вдячність від медичних працівників. Банк і надалі буде підтримувати маленьких пацієнтів, адже саме

піклування та взаємодопомога надихає маленких пацієнтів та іх рятувальників боротися заради майбутнього.

Зібрано 23 600 гривень для онкологічного диспансеру в м. Краматорськ. Дякуємо за підтримку!

19 жовтня 2017 року були передані медикаменти Житомирській обласній клінічній лікарні.

Під час вручення препаратів від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» брав участь Голова Правління фонду Хаджіоглов Вадим, від ПАТ «Промінвестбанк» керівник РБО № 114 в м. Житомир Клименюк Оксана. Препарати були передані завідуючій відділенням клініки.

Клименюк Оксана: «Персонал лікарні прийняв допомогу дуже позитивно, дякував. Було видно, що лікарі і медсестри живуть цими дітками, знають всіх малюків та їх мам по іменах, а діток - 35 осіб від 2 до 14 років. Нам були дуже раді, показали всі приміщення: палати, ігрову, кухню, вбиральню, операційні, перев'язувальні і т.д., а батьки дітей зі сльозами дякували нам».

 

Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру у Львові передано обладнання на загальну суму 30500 грн

23 серпня 2017 року співробітники банку передали керівництву Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру в м Львів обладнання, закуплене згідно програми «Діти проти раку»:

  • 5 центральних венозних катетерів для проведення внутрішньовенної хіміотерапії типу Broviac;
  • 50 ліній для інфузоматів Braun для цілодобового введення внутрішньовенних препаратів;
  • 200 трьохходових інфузійних краників.

Лікар - онколог Роман Кізима висловив величезну подяку від імені персоналу установи і особливо від маленьких пацієнтів.

Дитячій Одеській обласній лікарні передано обладнання на загальну суму 31600 грн

У понеділок 3 липня Фонд спільно з банком-партнером ПАТ «Промінвестбанк» передали в гематологічне відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні два медичні крісла на загальну суму 31 600 гривень.

Крісла медичні з підлокітниками будуть використовуватися для проведення хіміотерапії маленьким пацієнтам, які отримують лікування в умовах денного стаціонару.

Одеська обласна дитяча клінічна лікарня - єдиний лікувальний заклад в місті і області, де надають спеціалізовану медичну допомогу дітям до 18 років із злоякісними утвореннями. Діти з подібними патологіями отримують занадто дороге, тривале лікування, і тому повинні деякий час постійно перебувати під наглядом лікаря-фахівця.

За словами завідуючої гематологічним відділенням Наталії Молодець: «В даний час спостерігається високий відсоток онкохворих, навіть серед дітей. Наше відділення розраховане на 30 ліжок, але воно, на жаль, постійно переповнене. Ми докладаємо багато зусиль для поліпшення умов перебування дітей, але наші можливості обмежені».

Дитячій Сумській обласній лікарні передано обладнання на загальну суму 40120 грн

17 травня Благодійна Організація МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» спільно з банком-партнером ПАТ «Промінвестбанк» передали в відділення онкогематології Сумської обласної дитячої лікарні медичне обладнання на загальну суму 40120 грн:

  • центрифуги для розділення неоднорідних речовин з метою отримання більш точних аналізів;
  • водяній лазні для нагрівання і термостатики вмісту при проведенні аналізів;
  • спалювача голок і деструктора шприців для знезараження і повної утилізації шприців.

Для онкохворих дітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безперервно, тому що від цього залежить життя дитини. Постійні здачі аналізів і моніторинг показників крові - це запорука якісного лікування та контролю за станом пацієнтів. Передане обладнання дозволить робити точніші і якісні аналізи.

«Ми дуже раді, що, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні і, особливо, в банківському секторі, ПАТ« Промінвестбанк» не забуває про таке поняття, як соціальна відповідальність бізнесу! І тільки завдяки спільній роботі менеджменту, співробітників відділень, а також клієнтів  банку, нам вдалося зібрати необхідну суму в найкоротші терміни» - повідомив Голова Правління фонду Хаджіогло В.Л.

Завершено збір коштів для Миколаївської обласної дитячої лікарні

За перший етап ініціативи в рекордно короткі терміни (за 11 днів!) нам вдалося зібрати 14 823,83 гривень, що дозволило придбати реагенти для Миколаївської обласної дитячої лікарні. Дані препарати дозволяють значно підвищити швидкість і поліпшити якість надаваних аналізів крові для дітей, які проходять лікування в онкогематологічному відділенні.

Передані реагенти Миколаївській обласній дитячій лікарні.

9 березня 2017 року реагенти були передані Миколаївській обласній дитячій лікарні.

У вкладенні замітка про передачу 09.03.2017 року реактивів для онкогематології в газеті «Вечірній Миколаїв», також розміщена стаття за посиланням.

 

Допомога вийшла максимально своєчасної та адресно, тому що в лікарні наразі закінчилися ці реактиви, і лікарі були готові зупинити роботу лабораторії. Медперсонал розповів про тяжке становище лікарні та катастрофічну нестачу фінансування. Нам виразили величезну вдячність і попросили і далі, по можливості, продовжувати поміч з боку банку і його клієнтів.

Хочемо подякувати нашим клієнтам і всім тим людям, які опинилися небайдужими до чужої біди і відгукнулися на заклик про допомогу.

Окрема подяка співробітникам відділень, які інформували про нашу благодійну ініціативу та допомагали збирати необхідні кошти.

Особливо хочеться відзначити Сидоренко Любов Анатоліївну (Київ, РБО №45), яка стала абсолютним лідером за сумою платежів - 2003 гривні, весь колектив РБО №1 - найкращого місця по загальній сумі зібраних платежів за період першого етапу збору коштів - 4 572 гривні, а також лідерів в кожному регіоні - Лукоморскую Ларису Борисівну (РБО №112), Сакаль Наталію Василівну (Дніпропетровськ), Ульякіну Наталію Вікторівну (Краматорськ), Танцюру Ірину Олександрівну (Тульчин).

Найближчим часом ці співробітники отримають приємні сюрпризи від фонду «Діти проти раку».